Ref Selv -Palmes D'Or Properties

  • 48 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Położony w dzielnicy La Californie Pezou apartament Ref Selv -Palmes D'Or Properties Cannes o powierzchni 48 m² oferuje zakwaterowanie około 25 min spacerem od takich atrakcji kulturalnych, jak Musée de la Castre. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.

Obiekt noclegowy oferuje oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament obejmuje pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

Fort Royal Sainte-Marguerite Island znajduje się 3 km od tego apartamentu, natomiast Marché Gambetta znajduje się w pobliżu stąd. 2-pokojowy apartament Ref Selv -Palmes D'Or Properties jest zaledwie 15 min spacerem od centrum miasta. Rynek spożywczy Forville Provencal leży w odległości 20-minutowego spaceru. Od apartamentu do przystanku autobusowego Montfleury w niewielkiej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ref Selv -Palmes D'Or Properties Cannes
Ecrin Cannois - Proche Croisette Mer
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ecrin Cannois - Proche Croisette Mer

29 m od nieruchomości
Loft Centre Cannes, Croisette, Palais Festivals
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Loft Centre Cannes, Croisette, Palais Festivals

126 m od nieruchomości
Perfect Location For This Bright Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Perfect Location For This Bright Apartment

137 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    28 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji06029025710HT
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Ref Selv -Palmes D'Or Properties akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Ref Selv -Palmes D'Or Properties nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Ref Selv -Palmes D'Or Properties jest kuchnia?
      W apartamencie Ref Selv -Palmes D'Or Properties goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    28 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ref Selv -Palmes D'Or Properties Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij